خدمات امنیت و تست نفوذ

خدمات امنیت و تست نفوذ

هکر ها در کمین کسب و کار شما هستند!

گسترش روز افزون استفاده از اینترنت و شبکه های کامپیوتری توسط افراد مختلف ریسک دسترسی غیر مجاز به اطلاعات افراد و سازمان ها را افزایش می دهد. فرض کنید در خانه یا سازمان خود نشسته اید و از پلیس فتا با شما تماس گرفته و شما را متهم به حمله به یکی از سازمان های دولتی می کنند ولی آیا به راستی شما این کار را کرده اید؟ و یا فرض کنید درآمد روزانه شما از طریق سایت شما باشد و روزانه چندین میلیون درآمد از آن کسب می کنید ولی ناگاه در سایت خود با عبارت Hacked by x! روبرو می شوید و دسترسی شما به سایت قطع می شود. به راستی چرا؟

تست نفوذ

در دنیای امنیت بسیاری اتفاقات مشابه و گاها بدتر نیز رخ می دهند. آیا تاکنون به این فکر کرده اید که چگونه امنیت اطلاعات و شبکه خود را افزایش دهید؟ و یا چگونه تداوم کسب و کار خود را تضمین کنید؟

شرکت تجارت سرور پویا در یکی از خدمات خود تحت عنوان تست نفوذ قصد دارد شما را در افزایش امنیت اطلاعات و تضمین تداوم کسب و کارتان یاری کند. شاید بهتر باشد کمی بیشتر این خدمت از شرکت تجارت سرور پویا را بشناسید. پس با ما همراه باشید.


تفاوت تست نفوذ و هک شدن چیست؟

تست نفوذ همان هک است با این تفاوت که شما به طور کامل از آن اطلاع دارید و با رضایت خود از هکران قانونمند می خواهید بدون آسیب زدن به اطلاعات, شبکه و یا سایت شما راه های نفوذ هکران را پیدا و آن ها را مسدود نمایند تا افراد سودجو نتوانند از آن ها استفاده و به کسب و کار شما لطمه وارد کنند.

تست نفوذ


مزایای تست نفوذ

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

کمک به کارشناسان فناوری اطلاعات در افزایش امنیت

هدف از اجرای تست نفوذ یا تست امنیتی نه تنها افشای نواقص در عملکرد کارمندان نیست، بلکه حمایت از آنهاست. کارمندان فناوری اطلاعات برای اینکه همه چیز را آسان استفاده کنند، تحت فشار قرار دارند و این، نقطه مخالف امنیت است. ارزیابی ما کمک می کند تا کارمندان فناوری اطلاعات، نقشه راهی برای ساخت شبکه های خود به صورت ایمن داشته باشند.

آرامش خیال

اینکه کارمندان فناوری اطلاعات داخلی یک سازمان بپذیرند که سیستم هایی که ساخته و کنترل کرده اند، آسیب پذیر است، بسیار دشوار است. ما با دیدگاه های منحصربفرد خود، شما را با مسائلی که نسبت به آن بی اطلاع هستید، آشنا خواهیم کرد و می گوییم که آنچه مهاجم می یابد متفاوت تر از آنچه که شما به آن فکر می کنید، است. حال آرامش خیال خواهید داشت که مثل یک مهاجم فکر می کنید.

شبیه سازی حملات در شبکه شما

شبیه سازی حملات در شبکه شما

زمانی که تست نفوذ بر روی شبکه و یا سایت شما انجام می شود کلیه حملات ممکن به صورت واقعی و بدون آسیب زدن به دارایی های شما شبیه سازی می شوند. در این شبیه سازی ها راه های نفوذ کشف و پس از آن راه حل های مفیدی که با این راه های نفوذ مقابله کنند توسط کارشناسان امنیت تجارت سرور پویا به شما ارائه می شود. این شبیه سازی ها شما را خطر حمله هکر ها محفوظ می دارد.

ما شانس انتخاب روش تست نفوذ را به شما واگذار می کنیم!

شاید از خود بپرسید مگر تست نفوذ هم روش های مختلف دارد؟ باید بگوییم که بله و ما انتخاب آن را بر عهده خودتان می گذاریم.


انواع روش های تست نفوذ

جعبه سیاه

تیم تست نفوذ هیچ گونه اطلاعات و یا دسترسی به شبکه و یا سایت را برای تست ندارد

جعبه خاکستری

تیم تست نفوذ دسترسی و طلاعات محدودی به منابع داخلی برای تست در اختیار دارد.

جعبه سفید

تیم تست نفوذ دارای اطلاعات کامل درباره شبکه و یا سایت و نیز دسترسی به منابع داخلی را برای تست در اختیار دارد.

پشتیبانی

شرکت تجارت سرور پویا در هر کجای ایران زمین هم که باشید، جهت تضمین کار خود نسخه های به روز شده چک لیست های خود را در فواصل زمانی مناسب در اختیار شما قرار می دهد.

مشاوره رایگان با کارشناسان تجارت سرور پویا

جهت دریافت مشاوره و راهکار هایی برای افزایش سطح امنیت سازمان خود، می توانید با کارشناسان امنیت شرکت تجارت سرور پویا تماس بگیرید.

تجارت سرور پویا

ارائه دهنده خدمات دیتاسنتر در کشور آمده ارائه خدمات با کیفیت به سازمان های دولتی و شرکت های خصوصی می باشد


تماس با کارشناسان شرکت تجارت سرور پویا

ساعات پاسخگویی از 9 الی 18

تلگرام و واتسآپ

کارشناس 1: 09120982023

کارشناس 2: 09301115063

ایمیل

support@tejaratserver.ir

info@tejaratserver.ir

تماس تلفنی

شماره تماس 1: 09120982023

شماره تماس 2: 09301115063

فرم درخواست پشتیبانی

پیاده سازی شده توسط هوش پلاس