خدمات مجازی سازی

خدمات مجازی سازی

پیاده سازی راهکارهای مجازی سازی

یکی از مهمترین تکنولوژی ها در دنیای IT مجازی سازی می باشد که مورد استقبال سازمان ها در سراسر جهان می باشد. استفاده از مجازی سازی تحولات بسیاری در سازمان ها بوجود آورده است.

مجازی سازی نوعی راهکار در جهت کاهش هزینه و استفاده بهینه از منابع سخت افزاری می باشدبوسیله راهکار مجازی سازی می توان برروی یک سرور فیزیکی چندین سرور مجازی با سیستم عامل های مختلف را ایجاد کرد و منابعی مانند CPU، مموری، گرافیک و … را بین چندین سرور مجازی به اشتراک گذاشت و از توان سخت افزاری یک سرور فیزیکی حداکثر استفاده را داشت.


مزیت های مجازی سازی

مجازی سازی یک سرور در واقع شروع  ابتکار و دست یابی به راه حل ها و راهکارهای متنوع در شبکه می باشد. فراهم آوردن زیرساختی کاملاً مجازی برروی صدها سرور و ذخیره ساز هدفی است که بوسیله مجازی سازی قابل دسترس میباشد. بوسیله راهکارهای مجازی سازی هزینه تجهیزات سخت افزاری کاهی می یابد، وابستگی به محیط سخت افزاری کم شده و چابجایی، بروز رسانی و پشتیبان گیری از اطلاعات و سیستم ها به راحتی امکان پذیر میشود. در نتیجه مدیریت و پشتیبانی آسان از مهمترین ویژگی های راهکار مجازی سازی بشمار می آید.

Uptime بالای سرور ها

امنیت بالا

مدیریت آسان

انعطاف پذیری

کاهش هزینه

سهولت نگهداری

بهره وری بالا از منابع

تداوم کسب و کار


تکنولوژی های مجازی سازی

شرکت های بزرگی در زمینه مجازی سازی پیشگام هستند و نرم افزار های خود را در این زمینه ارائه می دهند. تکنولوژی هایی مثل VMware ،Citrix و Hyper-V را شاید شنیده باشید. در محیط های کاری بسته به نیاز و سلیقه مدیران و کارشناسان آی تی می تواند از هر یک از این تکنولوژی ها استفاده شود.

VMware بدلیل سهولت کار کرد و امکانات کامل که در اختیار ما قرار می دهد به یکی از محبوب ترین های این زمینه تبدیل شده است.

Citrix در شبکه هایی که نیاز به کارایی بسیار بالایی دارند استفاده می شود. Citrix هم از نظر امکانات و ویژگی ها همانند VMware می باشد اما پیکربندی آن پیچیده تر است.

مایکروسافت هم برای اینکه از بازار تکنولوژی های مجازی سازی عقب نماند، محصول Hyper-V را برای محیط های مجازی ارائه داده است که در بسیاریاز شبکه ها و سازمان ها مورد استفاده قرار می گیرد و البته از نظر کارایی اصلا قابل مقایسه با محصولات VMware و Citrix نیست.


برخی از راه حل های مجازی سازی

شرکت تجارت سرور پویا پروژه های متعددی را در زمینه مجازی سازی در کشور طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی کرده است.

پروژه vGPU

پروژه HA

پروژه VDI


برخی از مشتریان

تجارت سرور پویا

ارائه دهنده خدمات دیتاسنتر در کشور آمده ارائه خدمات با کیفیت به سازمان های دولتی و شرکت های خصوصی می باشد


تماس با کارشناسان شرکت تجارت سرور پویا

ساعات پاسخگویی از 9 الی 18

تلگرام و واتسآپ

کارشناس 1: 09120982023

کارشناس 2: 09301115063

ایمیل

support@tejaratserver.ir

info@tejaratserver.ir

تماس تلفنی

شماره تماس 1: 09120982023

شماره تماس 2: 09301115063

فرم درخواست پشتیبانی

پیاده سازی شده توسط هوش پلاس