دانلود مقاله معرفی ذخیره ساز EMC VNX 5100

دانلود مقاله معرفی ذخیره ساز EMC VNX 5100

در PDF قبل، از قسمت مقاله شبکه های کامپیوتری در رابطه با ذخیره سازهای EMC و محصولات EMC VNX بصورت کلی اطلاعاتی را بدست آوردید. در این PDF قصد داریم شما را با یکی از محصولات EMC که در پروژه های متعدد، توسط مهندسین شرکت تجارت سرور پویا پیاده سازی شده است آشنا کنیم. پس برای آشنایی با ذخیره ساز EMC VNX 5100 همراه با جزئیات کامل آن با ما همراه باشید. امیدواریم که این مقاله نیز مورد توجه شما قرار گیرد.

منبع : سایت تجارت سرور پویا

لیست سرفصل های PDF مقاله معرفی اﺳﺘﻮرﯾﺞ EMC VNX 5100

  • ﺑﺮرﺳﯽ اﺳﺘﻮرﯾﺞ EMC VNX 5100

ﯾﮑﯽ از اﺳﺘﻮرﯾﺞﻫﺎ و ذﺧﯿﺮهﺳﺎزﻫﺎي ﻣﺤﺒﻮب ﺷﺮﮐﺖ EMC می باشد ﮐﻪ ﻗﺎﺑﻠﯿﺖﻫﺎ و وﯾﮋﮔﯽﻫﺎي بسیاری را ﺑﺮاي شما مدیران IT به ارمغان می آورد. اﺳﺘﻮرﯾﺞ EMC VNX 5100 ﺣﺪاﮐﺜﺮ ۵۷ ﻫﺎرد دراﯾﻮ را ﭘﺸﺘﯿﺒﺎﻧﯽ ﻣﯿﮑﻨﺪ ﮐﻪ اﯾﻦ ﻧﻮع ﻫﺎرد دراﯾﻮ ﻫﺎ ﻣﯿﺘﻮاﻧﻨﺪ ،SAS ، NL-SAS ،Flash ﺑﺎﺷﻨﺪ. ﻫﻤﭽﻨﯿﻦ اﯾﻦ ﻣﺪل ﻣﻤﻮري ۴GB می باشد و تنها پروتکل Fiber Channel را ﭘﺸﺘﯿﺒﺎﻧﯽ ﻣﯿﮑﻨﺪ.

  • اﻧﻮاع اﺳﺘﻮرﯾﺞ VNX 5100

  • بررسی VNXe3300 و VNXe3150

  • راهکار ﻫﺎي ﺟﺎﻣﻊ ذﺧﯿﺮه ﺳﺎزي

PDF مقاله معرفی ذخیره ساز EMC VNX 5100 یکی از مقالات نوشته شده توسط مهندسین شرکت تجارت سرور پویا است. شما می توانید برای خرید کتاب های آموزش شبکه های کامپیوتری به فروشگاه مراجعه کنید و برای دانلود دیگر PDF های مقالات آموزشی شبکه به پیوند زیر مراجعه نمائید.

دانلود PDF مقالات شبکه های کامپیوتری

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + دو =

پیاده سازی شده توسط هوش پلاس

گفتگو زنده

)
    is typing...

    ما الان آنلاین نیستیم. متن پیام خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید یا از طریق ای دی تلگرام networkbooks_ir@ با ما در ارتباط باشید.

    ارسال پیام لغو