راهکارهای مجازی سازی

راهکارهای مجازی سازی

راهکارهای مجازی سازی

یکی از مهمترین تکنولوژی ها در دنیای IT مجازی سازی می باشد که مورد استقبال سازمان ها در سراسر جهان قرار گرفته است. استفاده از مجازی سازی تحولات بسیاری در سازمان ها بوجود آورده است.

مجازی سازی نوعی راهکار در جهت کاهش هزینه و استفاده بهینه از منابع سخت افزاری است. بوسیله راهکار مجازی سازی می توان برروی یک سرور فیزیکی چندین سرور مجازی با سیستم عامل های مختلف را ایجاد کرد و منابع CPU، حافظه، گرافیک و … را بین چندین سرور مجازی به اشتراک گذاشت. در این صورت از حداکثر توان سخت افزاری یک سرور فیزیکی استفاده می شود.

مجازی سازی یک سرور در واقع شروع  ابتکار و دست یابی به راه حل ها و راهکارهای متنوع در شبکه می باشد. فراهم آوردن زیرساختی کاملاً مجازی بر روی صدها سرور و ذخیره ساز هدفی است که بوسیله مجازی سازی قابل دسترس است.

بوسیله راهکارهای مجازی سازی هزینه تجهیزات سخت افزاری کاهش می یابد، وابستگی به محیط سخت افزاری کم شده و چابجایی، بروز رسانی و پشتیبان گیری از اطلاعات و سیستم ها به راحتی امکان پذیر میشود. در نتیجه مدیریت و پشتیبانی آسان از مهمترین ویژگی های راهکار مجازی سازی بشمار می آید.

برای پیاده سازی راهکارهای مجازی سازی محصولات مختلفی وجود دارد. شرکت هایی مانند Citrix، Vmware و Microsoft در این زمینه محصولاتی را ارایه میدهد. شرکت تجارت سرور پویا آماده ارایه خدمات در پیاده سازی و پشتیبانی تمامی پروژه های مجازی سازی میباشد.

شرکت تجارت سرور پویا پروژه های بسیاری را در زمینه راهکارهای مجازی سازی در تهران، شیراز، بوشهر، اصفهان و یاسوج و دیگر نقاط کشور اجرا کرده و هم اکنون نیز در حال پشتیبانی میباشد.

برخی از پروژه های پیاده سازی شده توسط شرکت تجارت سرور پویا در زمینه مجازی سازی  پروژه Faiover Cluster، پروژه VDI و پروژه VGPU میباشد.

در صورت نیاز به مشاوره تلفنی رایگان فرم درخواست مشاوره را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

همچنین مشاوره حضوری در زمینه خدمات مجازی سازی در شیراز، یاسوج، بوشهر به صورت رایگان انجام میشود. در صورت تمایل میتوانید فرم مشاوره حضوری را تکمیل نمایید.

خدمات شرکت تجارت سرور پویا در زمینه راهکارهای مجازی سازی:

  • مشاوره، طراحی، راه اندازی و پشتیبانی VMware VSphere
  • مشاوره، طراحی، راه اندازی و پشتیبانی VMware SRM جهت محافظت از داده ها در سایت دوم
  • مشاوره، طراحی، راه اندازی و پشتیبانی VMware NSX برای محافظت و مدیریت شبکه
  • مشاوره، نصب و راه اندازی مجازی سازی دسکتاپ Desktop Virtualization بوسیله VMWare Horizon View و …
  • مشاوره، طراحی، راه اندازی و پشتیبانی Failover Cluster و Load Balancing برای سرویس ها و سرور ها
  • مشاوره، طراحی، راه اندازی و پشتیبانی VSAN و انواع ذخیره سازها
نویسنده : مدیر
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

پیاده سازی شده توسط هوش پلاس