دانلود فیلم آموزشی ویندوز سرور ۲۰۱۲ قسمت نسخه های ویندوز سرور ۲۰۱۲

دانلود فیلم آموزشی ویندوز سرور ۲۰۱۲ قسمت نسخه های ویندوز سرور ۲۰۱۲

دانلود فیلم رایگان آموزشی ویندوز سرور ۲۰۱۲ 

دوره آموزش ویندوز سرور ۲۰۱۲ – جلسه اول بخش دانلود فیلم رایگان آموزشی ویندوز سرور ۲۰۱۲ از وب سایت آموزش شبکه نتورک بوک در خدمت شما دوستان عزیز هستیم. در فیلم آموزشی ویندوز سرور ۲۰۱۲ به زبان فارسی که در ۶ جلسه ارائه شده است قصد داریم به طور مفصل به صحبت در موردویندوز سرور ۲۰۱۲ بپردازیم و آن را از ابتدای دانلود تا یادگیری کامل آن و توضیح تک تک بخش ها به شما آموزش دهیم. در فیلم آموزشی Windows Server 2012 با نسخه های ویندوز سرور ۲۰۱۲ آشنا خواهید شد و بررسی می شود که هر یک از نسخه ها چه ویژگی هایی دارند. در ابتدا نسخه های Data Center، standard، Essential، foundation مورد بررسی قرار گرفته است. نحوه فروش، نحوه  Licensing، تعداد پردازنده ها، ویژگی های سخت افزاری در نسخه های مختلف مورد بررسی قرار گرفته است. سپس خواهید دید که هر یک از نسخه ها دارای چه Role ها و Featureهایی می باشند. علاوه بر لینک های زیر شما می توانید فیلم آموزشی ویندوز سرور ۲۰۱۲ را از فروشگاه که لینک آن در همین صفحه قرار داده شده است، این دوره را خریداری نمایید.

آشنایی با مدارک بین المللی مایکروسافت

فیلم های آموزشی ویندوز سرور ۲۰۱۲

انواع نسخه های ویندوز سرور ۲۰۱۲

ویندوز های سرور از ابتدا تاکنون دارای نسخه­ های متفاوتی بوده است که در ادامه به بعضی از این نسخه­ ها اشاره خواهیم کرد:

  • Windows Server 2012: در این نسخه از ویندوز که جدیدترین نسخه حال حاضر می­ باشد بر ویژگی­ هایی چون Cloud، IPv6، نسخه جدید Hyper-V و سیستم­ فایل جدید تأکید دارد. این نسخه از ویندوز سرور در بخش ­های مجازی­ سازی، مدیریت، فضای ذخیره­ سازی، امور­ شبکه، امنیت­ های دسترسی، امنیت اطلاعات، سرویس ­های مبتنی­ بر ­وب و برنامه­ های کاربردی پیشرفت محسوسی داشته است.
  • Windows Server 2008 : این نسخه از ویندوز سرور نسبت ­به نسخه­ های قبلی خود در بخش ­های هسته، Firewall، .Net Framework و بسیاری از موارد دیگر شاهد پیشرفت­ های زیادی شده است…

لیست سرفصل ها  دانلود فیلم آموزشی فارسی ویندوز سرور ۲۰۱۲

  • نسخه های ویندوز سرور ۲۰۱۲

  • نسخه های Data Center

  • نسخه های Standard

  • نسخه های Essential

  • نسخه های Foundation

  • نحوه فروش

  • نحوه  Licensing

  • ویژگی های سخت افزاری در نسخه های مختلف

این آموزش تصویری ویندوز سرور ۲۰۱۲  یک قسمت از فیلم آموزشی MCSA آزمون ۷۰-۴۱۰  گروه مهندسی زرافه است که شما برای دریافت کامل فیلم آموزش ۲۰۱۲ MCSA می توانید به فروشگاه مراجعه کنید. و برای دانلود فیلم آموزشی شبکه مبحث آشنایی با مدارک بین المللی مایکروسافت روی لینک زیر کلیک کنید.

نویسنده : مدیر
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیاده سازی شده توسط هوش پلاس