خدمات امنیتی

خدمات امنیتی

امروزه شاهد روز افزون شبکه های کامپیوتری و کاربرد های اینترنتی هستیم. کاربران اطلاعات خود را اعم از اطلاعات شخصی و سازمانی را به گونه ای به اینترنت متصل می کنند. در دنیای امروزی اکثر تراکنش ها و فعالیت ها از طریق اینترنت انجام می شود و همانطور که می دانید اینترنت یک شبکه عموم است که دسترسی هر فردی از جمله هکر ها و مهاجمین قرار دارد. بنابراین جهت داشتن امنیت اطلاعات شخصی، سازمانی و تداوم کسب و کار نیازمند رعایت اصولی امنیت می باشید.

امنیت حفظ محرمانگی نیست!

شاید بسیاری از شما تصور کنید با حفظ محرمانگی اطلاعات خود، امنیت را تامین کرده اید. ولی آیا به راستی با حفظ محرمانگی امنیت شما تامین شده است؟ اگر اطلاعات شما محرمانه بماند ولی دسترسی به آن ها برای کاربران مجاز دشوار باشد چطور؟ اگر اطلاعات شما محرمانه بماند ولی دچار تغییرات ناخواسته شود امنیت شما تامین شده است؟ مسلم است که پاسخ این سوالات خیر است.

عناصر امنیت اطلاعات چیست؟

برای این که امنیت خود را تامین کنید باید به سه عمصر کلیدی امنیت اطلاعات توجه کنید:

آیا شما در افزایش امنیت خود این عناصر را در نظر گرفته اید؟

به اطلاعات خود فکر کنید:

  • برای عدم دسترسی افراد غیر مجاز به آن ها کنترل های امنیتی مانند قفل، رمز عبور، دوربین و … در نظر گرفته اید؟
  • به کارمندان و کاربران خود آموزش داده اید که اطلاعات را فاش نکنند؟
  • تدابیری برای بروز حوادث ناخواسته مانند حمله هکر ها، سیل، زلزله و انواع بلایای طبیعی.
  • اقدامات پیشگیرانه برای عدم وقوع حوادث ناخواسته در نظر گرفته اید؟

سوالات بسیاری می توان مطرح کرد که بسیاری از افراد و سازمان ها توجه ای به آن ها ندارند و تصور می کنند با داشتن دوربین، رمز عبور، حراست، فایروال و … امنیت خود را تامین کرده اند در حالی که آن ها تنها بعد محرمانگی را در نظر گرفته اند.

راهکار های امنیتی تجارت سرور پویا (هوش پلاس) برای شما چیست؟

شرکت تجارت سرور پویا (هوش پلاس) فعال در زمینه طراحی و پیاده سازی شبکه های کامپیوتری و امنیت شبکه راهکار هایی برای افزایش امنیت شما ارائه می دهد.

راه کار اول: مشاوره و استقرار سیستم مدیریت امنیت اطلاعات (ISMS)

بسیاری افراد و سازمان ها فکر می کنند اگر تجهیزات گران قیمت مانند فایروال ها، IDS/IPS و … خریداری کنند امنیت خود را حفظ کرده اند؛ در حالی که سخت در اشتباه هستند.

سیستم مدیریت امنیت اطلاعات (ISMS) راهکار های مدیریتی برای ایجاد، پیاده سازی، نظارت، بررسی و بهبود امنیت اطلاعات می باشد. ISMS بر اساس استاندارد ISO/IEC 27001 پیاده سازی و اجرا می شود.

 

راهکار دوم: مشاوره و اجرای تست نفوذ

در عصر اینترنت با پیشرفت ابزار های دسترسی و نفوذ به سیستم های شما کاری راحت و آسان است.

آیا تا کنون فکر کرده اید که ممکن است در شبکه شما راهی برای نفوذ مهاجمان و هکر ها وجود داشته باشد؟ و چگونه از آن ها جلوگیری کنید؟

شرکت تجارت سرور پویا (هوش پلاس) هکر های قانونی خود را با موافقت و تاییدیه شما وادار به حمله به شبکه ی شما می کند و پس از آن که هکر ها آسیب پذیری های شبکه شما را یافتند، به شما گزارشی از آسیب پذیری ها و نیز راه حل های رفع آن ها را ارائه می دهند تا در صورت تمایل اقدام به رفع آن ها نمایید.

روش سوم: ارائه چک لیست های امنیتی در حوزه های مختلف

همان طور که گفته شد حفظ امنیت شما با خریداری تجهیزات تامین نمی شود. شما می بایست هر دستگاهی را که خریداری می کنید به درستی پیکربندی کنید. آیا از پیکربندی صحیح تجهیزات خود جهت افزایش امنیت مطمئن هستید؟ آیا اطلاعات کافی جهت پیکربندی امنیتی تجهیزات دارید؟

فرض کنید می خواهید سرور DNS خود را به گونه ای پیکربندی کنید که تمامی نکات امنیتی در آن رعایت شده باشد. تجارت سرور پویا (هوش پلاس) چک لیست های امنیتی و دستور العمل (کنترل) جلوگیری از آن ها را به مدیران و کارشناسان IT ارائه می دهد تا از پیکربندی صحیح تجهیزات خود اطمینان حاصل کنید.


برخی از مشتریان

تجارت سرور پویا

ارائه دهنده خدمات دیتاسنتر در کشور آمده ارائه خدمات با کیفیت به سازمان های دولتی و شرکت های خصوصی می باشد


تماس با کارشناسان شرکت تجارت سرور پویا

ساعات پاسخگویی از 9 الی 18

تلگرام و واتسآپ

کارشناس 1: 09129179150

کارشناس 2: 09301115063

ایمیل

support@tejaratserver.ir

info@tejaratserver.ir

تماس تلفنی

شماره تماس 1: 09129179150

شماره تماس 2: 09301115063

فرم درخواست پشتیبانی

[wpcaptcha]

پیاده سازی شده توسط هوش پلاس