کتاب Security+ | دانلود کتاب comptia security فارسی + PDF

کتاب Security+ | دانلود کتاب comptia security فارسی + PDF

در این پست از مجموعه آموزش امنیت شبکه دانلود کتاب security+ به صورت رایگان برای شما آورده ایم. دانلود کتاب comptia security فارسی + PDF را در آخر همین پست دریافت کنید. اگر به دنبال دانلود کتاب امنیت شبکه به زبان فارسی در همه حوزه ها می گردید، اینجا کلیک کنید. 

دانلود کتاب comptia security

دانلود کتاب security plus

دانلود کتاب security plus

شبکه های کامپیوتری دنیای تکنولوژی و ارتباطات بسیار گسترده و آسان کرده است. با گسترش شبکه های کامپیوتری و ارتباطات در سراسر دنیا حریم خصوصی افراد و حریم خصوصی سازمان ها می تواند مورد تهاجم حمله هکر ها، نفوذ برنامه های مخرب و … قرار گیرد.

از این رو، لازم است افراد و سازمان ها تحت آموزش قرار گرفته و با مفاهیم امنیت شبکه های کامپیوتری آشنا شوند تا حفاظت از داده ها و اطلاعات خود را تضمین کنند.

تمامی خدمات امنیت شبکه اعم از پیاده سازی، استقرار و مشاوره سیستم مدیریت امنیت اطلاعات. کلیک کنید

کتاب Security+

کتاب سکیوریتی پلاس کامپتیا (کتاب CampTIA Security plus) از استاندارد ها و کتاب های معتبر امنیت شبکه دنیا می باشد که تمامی مسائل امنیتی را تحت پوشش قرار داده است. از کتاب security+ شرکت CampTIA برای اخذ مدرک بین المللی تایید امنیت سازمان و IT استفاده می شود.

دانلود کتاب security plus

دانلود کتاب security plus

برای شناخت بهتر امنیت و به عنوان سر آغاز کار می توان از کتاب comptia security استفاده کرد. این کتاب علاوه بر اعتبار بین المللی ، مطالب بسیار مفیدی را تحت پوشش قرار داده است و آموزش امنیت شبکه های کامپیوتری را به خوبی مورد بررسی  قرار داده است. کتاب Security+ در این پست به صورت PDF قرار گرفته است.

دانلود کتاب امنیت شبکه

خواندن کتاب هاب زبان اصلی بسیار وقت گیر بوده و برای افرادی که به زبان انگلیسی تسلط ندارند دشوار می باشد. دانلود کتاب security plus به زیان فارسی (کتاب security plus) نیاز بسیاری از علاقه مندان به امنیت می باشد.

<   بیش از ۲۵ کتاب شبکه و امنیت به زبان فارسی به صورت رایگان و PDF شده. برای دانلود کلیک کنید   >

دانلود کتاب Security+

جهت دانلود کتاب comptia security از لینک زیر اقدام فرمائید.

دانلود - 13 مگابایت

نویسنده : سارا همایونی
برچسب ها

2 پاسخ به “کتاب Security+ | دانلود کتاب comptia security فارسی + PDF”

  1. طراحی و توسعه سایت گفت:

    خیلی ممنون. عالی بود

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

پیاده سازی شده توسط هوش پلاس