آموزش مجازی سازی: اضافه‌‌ کردن قطعات به ماشین‌‌ مجازی

آموزش مجازی سازی: اضافه‌‌ کردن قطعات به ماشین‌‌ مجازی

اضافه کردن سخت افزار به ماشین مجازی (مجازی سازی)

در این دسته از آموزش مجازی سازی (مجازی سازی چیست) با آموزش اضافه‌‌ کردن قطعات به ماشین‌‌مجازی و چگونگی اضافه کردن سخت افزار به ماشین مجازی آشنا می شویم. ماشین‌ های مجازی به شما امکان می‌ دهند که یک سیستم عامل را داخل پنجره‌ای درون دسکتاپ خود به اجرا درآورید.

virtual machine

Add parts to virtual machine

می‌توانید از ماشین مجازی برای اجرای برنامه‌های خاص سیستم‌ های عامل‌ های دیگر استفاده کنید، یا برای تجربه سیستم‌ عامل‌ های متفاوت و اجرای نرم‌ افزارها به صورت ایمن در حالت Sandbox قرار دهید.

Sandbox چیست

اضافه‌‌ کردن قطعات به ماشین‌‌مجازی

برای اضافه‌‌کردن قطعات جدید به ماشین‌‌مجازی، وارد Setting ماشین مجازی مورد نظر شوید و از قسمت Hardware بر روی دکمه Add را کلیک نمایید.

Hardware چیست

 

اضافه‌‌ کردن قطعات به ماشین‌‌مجازی

اضافه‌‌ کردن قطعات به ماشین‌‌مجازی

پنجره‌‌ای مطابق با شکل زیر باز می‌شود. کلیه مواردی که می‌توانید به ماشین‌‌مجازی اضافه کنید را می‌توانید از این قسمت انتخاب کرده و برروی Next کلیک نمایید تا سخت‌‌افزار مورد نظر اضافه گردد.

اضافه کردن سخت افزار به ماشین مجازی

اضافه کردن سخت افزار به ماشین مجازی

حتما بخوانید: تفاوت Snapshot و Clone

دیدید که این کار بسیار آسان بود و در دو مرحله انجام شد. به پایان آموزش اضافه‌‌ کردن قطعات به ماشین‌‌مجازی و اضافه کردن سخت افزار به ماشین مجازی رسیدیم، امیدواریم توانسته باشیم با این دسته از آموزش مجازی سازی (مجازی سازی چیست) به شما بزرگواران کمک کرده باشیم. برای آشنایی بیشتر با ماشین مجازی از آموزش های دیگر ما در سایت از لینک زیر دیدن فرمایید با تشکر از همراهی شما ، موفق وپیروز باشید.

آموزش های رایگان مجازی سازی

نویسنده : مدیر
برچسب ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیاده سازی شده توسط هوش پلاس